VAKGEBIEDEN

#WEAREHIRING PROFESSIONALS

Om een duurzame bemiddelingspartner te kunnen zijn voor, zowel klant als kandidaat werken wij met praktijk deskundige consultants met een achtergrond binnen een bepaald vakgebied. Vaak zijn dit professionals die jarenlange ervaring hebben opgedaan in IT, Bank en Verzekeringen, Finance, Marketing en/of Logistiek en van daaruit de stap naar het recruitment vak hebben gemaakt. Mede door deze specifieke achtergrond in combinatie met de juiste sociale vaardigheden zijn wij in staat om kandidaten en opdrachtgevers op de juiste wijze te ondersteunen.

Status Pro ondersteunt jou bij het vinden van een werkgever die echt bij jouw persoonlijkheid, vaardigheden en ambities past. In het realiseren van de volgende stap in jouw loopbaan, fungeren wij als jouw zaakwaarnemer op de arbeidsmarkt. Neem vandaag nog contact op met een gespecialiseerde Consultant binnen jouw vakgebied.

ONS TEAM

20200612-LINKEDIN-300-3-400x400 Estafano van Aanholt Managing Director e.vanaanholt@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-209-3-400x400 (1) Milano Naarden Senior Recruitment Consultant milano.naarden@status-pro.nl
Just Jansen Just Jansen Talent Sourcer just.jansen@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-169-3-400x400 Kenneth Ho-A-Chin Recruitment Consultant kenneth.ho-a-chin@status-pro.nl
Demi van den Nieuwendijk Demi van den Nieuwendijk Grafisch Vormgever / Office Manager demi.vandennieuwendijk@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-132-3 Jamuel van Aanholt Managing Consultant jamuel.vanaanholt@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-27-3-400x400 Thatiana Rodrigues Palitos Recruitment Marketeer thatiana.palitos@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-254-3-400x400 Zane Drijsen Recruitment Consultant zane.drijsen@status-pro.nl
Portret Naomi Naomi Middel Recruitment Consultant naomi.middel@status-pro.nl
Delano Delano Limaheluw Recruitment Consultant delano.limaheluw@status-pro.nl
Lennart Lennart van der Doelen Recruitment Consultant lennart.vanderdoelen@status-pro.nl
Portret Anthony Anthony Papilaja Talent Sourcer anthony.papilaja@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-10-1x1 Masora Lilipaly Managing Consultant masora.lilipaly@status-pro.nl
Timeline bericht Instagram 2.0 Angela Timisela Recruitment Consultant angela.timisela@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-27-1x1 Theo Doetawihardja Managing Consultant theo.doetawihardja@status-pro.nl
Portret Jelle Jelle Swagerman Talent Sourcer jelle.swagerman@status-pro.nl

DON'T WAIT FOR
THE OPPORTUNITY,
CREATE IT!

Wij zijn altijd op zoek naar talent, verborgen of niet. Talent dat onderweg is met het behalen van doelen, open staat voor nieuwe uitdagingen, anderen stimuleert in hun carrière, en zich ontwikkeld tot de beste versie van zichzelf; persoonlijk en professioneel.

ONZE
PARTNERS

BEKIJK ONZE CASES
Arriva
koning & hartman
budget energie
menzis
NEP
pon
santander
securitas
visma
xenos
dnata
unive
volkswagen
rabobank
SAA
mercedes
das
EDR
swift marine
ups
nippon
geodis
FFF

VASTBERADEN OM JOUW DROOMBAAN TE VINDEN

Benieuwd naar wat Status Pro voor jouw carrière kan betekenen? Mooie uitdagingen bij sterke werkgevers mag je sowieso van ons verwachten. Neem direct contact op met een Consultant binnen jouw vakgebied voor meer informatie en bekijk hier een overzicht van de mogelijkheden.

STATUS PRO
BLOGS

BEKIJK ALLE BLOGS

Wil je meer te weten komen over wie wij zijn en de ontwikkelingen binnen jouw vakgebied? Lees hier onze blogs met inspiratie over de laatste trends, projecten waar we trots op zijn en nog veel meer.

VOLG ONS

MIS NIKS VAN DE
LAATSTE UPDATES

DIRECT INSCHRIJVEN

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.