VAKGEBIEDEN

#WEAREHIRING PROFESSIONALS

Om een duurzame bemiddelingspartner te kunnen zijn voor, zowel klant als kandidaat werken wij met praktijk deskundige consultants met een achtergrond binnen een bepaald vakgebied. Vaak zijn dit professionals die jarenlange ervaring hebben opgedaan in IT, Bank en Verzekeringen, Finance en/of Logistiek en van daaruit de stap naar het recruitment vak hebben gemaakt. Mede door deze specifieke achtergrond in combinatie met de juiste sociale vaardigheden zijn wij in staat om kandidaten en opdrachtgevers op de juiste wijze te ondersteunen.

Status Pro ondersteunt jou bij het vinden van een werkgever die echt bij jouw persoonlijkheid, vaardigheden en ambities past. In het realiseren van de volgende stap in jouw loopbaan, fungeren wij als jouw zaakwaarnemer op de arbeidsmarkt. Neem vandaag nog contact op met een gespecialiseerde Consultant binnen jouw vakgebied.

ONS TEAM

20200612-LINKEDIN-300-3-400x400 Estafano van Aanholt Managing Director e.vanaanholt@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-209-3-400x400 (1) Milano Naarden Senior Recruitment Consultant milano@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-169-3-400x400 Kenneth Ho-A-Chin Recruitment Consultant kennet@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-86-3 Demi van den Nieuwendijk Grafisch Vormgever / Office Manager demi@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-220-3 Romano Denneboom Consultant romano@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-27-3-400x400 Thatiana Rodrigues Palitos Recruitment Marketeer thatiana@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-254-3-400x400 Zane Drijsen Recruitment Consultant zane@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-16-3-400x400 Delano Limaheluw Recruitment Consultant delano@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-52-1x1 Lennart van der Doelen Recruitment Consultant lennart@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-10-1x1 Masora Lilipaly Managing Consultant masora@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-115-1x1 Hanni Zwaan Recruitment Consultant hanni@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-77-1x1 Eric Wever Recruitment Consultant eric@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-27-1x1 Theo Doetawihardja Managing Consultant theo@status-pro.nl

DON'T WAIT FOR
THE OPPORTUNITY,
CREATE IT!

Wij zijn altijd op zoek naar talent, verborgen of niet. Talent dat onderweg is met het behalen van doelen, open staat voor nieuwe uitdagingen, anderen stimuleert in hun carrière, en zich ontwikkeld tot de beste versie van zichzelf; persoonlijk en professioneel.

Highlights 2020-2021

10

JAAR
ONDERWEG ALS
INTERMEDIAIR

85

TEVREDEN
KLANTEN

418

KANDIDATEN
VOORGESTELD
AAN KLANTEN

336

KANDIDATEN
UITGENODIGD
DOOR KLANTEN

108

KANDIDATEN
GEPLAATST BIJ
ONZE KLANTEN

ONZE
PARTNERS

BEKIJK ONZE CASES
Arriva
koning & hartman
budget energie
menzis
NEP
pon
santander
securitas
visma
xenos
dnata
unive
volkswagen
rabobank
SAA
mercedes
das
EDR
swift marine
ups
nippon
geodis
FFF

VASTBERADEN OM JOUW DROOMBAAN TE VINDEN

Benieuwd naar wat Status Pro voor jouw carrière kan betekenen? Mooie uitdagingen bij sterke werkgevers mag je sowieso van ons verwachten. Neem direct contact op met een Consultant binnen jouw vakgebied voor meer informatie en bekijk hier een overzicht van de mogelijkheden.

STATUS PRO
BLOGS

BEKIJK ALLE BLOGS

Wil je meer te weten komen over wie wij zijn en de ontwikkelingen binnen jouw vakgebied? Lees hier onze blogs met inspiratie over de laatste trends, projecten waar we trots op zijn en nog veel meer.

VOLG ONS

MIS NIKS VAN DE
LAATSTE UPDATES

DIRECT INSCHRIJVEN