WERKEN BIJ
STATUS PRO

LET'S MAKE
IT HAPPEN

SCHRIJF JE NU IN!

Wij zijn altijd op zoek naar talent. Werken bij Status Pro betekent werken bij een snelgroeiende intermediair op de arbeidsmarkt. Dagelijks realiseren onze Consultants ambities van professionals door deze te bemiddelen bij toonaangevende opdrachtgevers. Samen met de Recruitment Marketeers werken wij aan wervingscampagnes van sterke merken, zoals Mercedes-Benz, KPN, Intratuin, Univé en diverse andere werkgevers door heel Nederland.

Wil jij onderdeel worden van een jong, ambitieus en gedreven team van collega’s die jou zullen motiveren op persoonlijk en zakelijk gebied? Bekijk onderstaande vacatures of stuur ons een open sollicitatie.

WAAROM WIJ HIER
GRAAG WERKEN

SFEERVOL KANTOOR

Een gezellig en stijlvol kantoor in Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Bergen op Zoom, Deventer, Almere en Groningen.

MACBOOK PRO

Alle tools die je nodig hebt om jouw werk zo goed mogelijk uit te voeren.

(SPORTIEVE) TEAMUITJES

Status Pro heeft regelmatig toffe, sportieve en gezellige teamuitjes om onze teambuilding te versterken.

PROGRESSIEVE BONUSREGELING

Status Pro maakt gebruik van een progressieve bonusregeling.

SNELGROEIENDE INTERMEDIAIR

Status Pro brengt organisaties in contact met de juiste professionals met ambitie!

CARRIERE KANSEN

Door de juiste ondersteuning en coaching zorgen wij ervoor dat jij jezelf kunt ontwikkelen tot een echte MVP.

AMBITIEUS TEAM

Status Pro bestaat uit een ambitieus team waarbij we graag van elkaar leren en alle successen met elkaar gevierd worden.

DE STATUS PRO LUNCH

Elke werkdag staat er weer een lunch voor iedereen klaar. Op de vrijdagen hebben wij altijd dé snack dag!

STATUS PRO INCENTIVE

Onze successen vieren we in stijl middels incentives, zoals een jaarlijkse trip naar Ibiza.

HR Officer
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €2.000,- tot €2.600,-
link
Recruitment Consultant Bank- en Verzekeringen
Groningen
Status Pro Intern Fulltime €2.500,- tot €3.500,-
link
Corporate Recruiter
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €3.000,- tot €4.000,-
link
Sales Intercedent
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €2.500,- tot €3.500,-
link
Accountmanager Detachering
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €2.500,- tot €3.500,-
link
Recruitment Marketeer
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €2.300,- tot €2.800,-
link
Recruitment Marketeer
Groningen
Status Pro Intern Fulltime €2.300,- tot €2.800,-
link
Recruitment Consultant
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €2.500,- tot €3.500,-
link
Financieel Administratief Medewerker
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime, Parttime €2.000,- tot €3.000,-
link
Stagiair HR en Recruitment
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €150,-
link
Talent Sourcer
Groningen
Status Pro Intern Fulltime €1.800,- tot €2.300,-
link
Stage Marketing en Communicatie Medewerker
Alphen aan den Rijn
Status Pro Intern Fulltime €150,-
link
Open Sollicitatie

Zie jij momenteel geen vacature die bij jou past? Doe een open sollicitatie. Wij worden gelukkig van ambitieuze professionals.

SOLLICITEER DIRECT! SOLLICITEER DIRECT!
Jobalert!

Altijd op de hoogte blijven van de nieuwste vacatures in jouw vakgebied? Schrijf je in voor onze jobalert.

SCHRIJF JE NU IN! SCHRIJF JE NU IN!
Referral

Status Pro is altijd op zoek naar talent, verborgen of niet. Help je netwerk aan een baan en ontvang €250,- als beloning.

REFER A FRIEND! REFER A FRIEND!

ONS TEAM

20200612-LINKEDIN-300-3-400x400 Estafano van Aanholt Managing Director e.vanaanholt@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-27-3-400x400 Thatiana Rodrigues Palitos Recruitment Marketeer thatiana.palitos@status-pro.nl
Demi van den Nieuwendijk Demi van den Nieuwendijk Office Manager / Grafisch Vormgever demi.vandennieuwendijk@status-pro.nl
Lennart Lennart van der Doelen Recruitment Consultant lennart.vanderdoelen@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-110-3 Kenneth Ho-A-Chin Recruitment Consultant kenneth.ho-a-chin@status-pro.nl
Vacature content (15) Bayram Peksen Managing Consultant bayram.peksen@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-9-3 Zane Drijsen Managing Consultant zane.drijsen@status-pro.nl
20200612-LINKEDIN-209-3-400x400 (1) Milano Naarden Recruitment Consultant milano.naarden@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-60-3 Jamuel van Aanholt Managing Consultant jamuel.vanaanholt@status-pro.nl
Portret Anthony Anthony Papilaja Talent Sourcer anthony.papilaja@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-14-3 Yashmin Krijgsveld Recruitment Consultant yashmin.krijgsveld@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-10-1x1 Masora Lilipaly Managing Consultant masora.lilipaly@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-29-3 Celine Chandoe Recruitment Consultant celine.chandoe@status-pro.nl
Delano Delano Limaheluw Recruitment Consultant delano.limaheluw@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-45-3 Naomi Middel Recruitment Consultant naomi.middel@status-pro.nl
20210614-STATUSPRO-portret-BEWERKT-27-1x1 Theo Doetawihardja Managing Consultant theo.doetawihardja@status-pro.nl
Portret Jelle Jelle Swagerman Recruitment Consultant jelle.swagerman@status-pro.nl
Timeline bericht Instagram 2.0 Angela Timisela Recruitment Consultant angela.timisela@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-249-3 Sander Basselier Recruitment Consultant sander.basselier@status-pro.nl
20221104-STATUSPRO-PORTRET-118-3 Raynor Boogaard Junior Recruitment Consultant raynor.boogaard@status-pro.nl

SAMEN REALISEREN
WIJ AMBITIE!

Bij Status Pro werken we met MVP’s. Dat is een term die afkomstig is uit de sportwereld. MVP staat bij ons voor Most Valuable Professional. Herken jij jezelf hierin? Reageer dan direct op één van onze vacatures of stuur ons een open sollicitatie.

Thatiana Rodrigues Palitos, Recruitment Marketeer

Bereikbaar via e-mail of telefoon op:
solliciteren@status-pro.nl
0172-334011

of stuur een bericht via het contactformulier

DON'T WAIT FOR THE OPPORTUNITY, CREATE IT!

Wil jij onderdeel worden van een jong, ambitieus en gedreven team van collega’s? Of ben jij benieuwd naar de mogelijkheden bij één van onze opdrachtgevers? Neem voor meer informatie contact op met Thatiana Palitos via 0172-334011 of per email aan hello@status-pro.nl.

VOLG ONS

MIS NIKS VAN DE
LAATSTE UPDATES

DIRECT INSCHRIJVEN

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.